Bożena Dykiel jest polską aktorką, między innymi znana z serialu "Na wspólnej". W swoim wieku, w 71 lat, gwiazda wygląda naprawdę wspaniałe i bardzo pięknie. Widać, że celebrytka bardzo dba o siebie. Od niedawna w rozmowie z "Kobieta i Życie" zdradziła główną tajemnicę swojej piękności. Najpierw powiedziała o tym, co robi każdy raz przed tym, jak idzie do łóżka. 

Bożena Dykiel

Nie usnę, jeśli nie pomasuję twarzy. Masuję i uciskam milimetr po milimetrze: skronie, czoło, nad brwiami, pod brwiami, wokół nosa, ust, brodę. Całą twarz uciskam mocno, szczypię, a potem silnie rozciągam w stronę włosów. Twarz też ma mięśnie, a jeśli nie są używane, wiotczeją i twarz opada -zdradziła polska gwiazda. 

Michał Koterski i Małgorzata Kożuchowska w rolach życia. Ten film może być hitem

Ale poszczególną uwagę zwróciła na swoje włosy. Dykiel ma swój własny przepis na zawsze piękne, mocne i zdrowe włosy. I nie, to nie jakiś tam drogi szampon lub odżywka. Bożena Dykiel zdradziła przepis na domową odżywkę dla swoich włosów.

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Specjalna mikstura, która trzeba wcierać w skórę głowy. Trzeba wziąć zebrane liście pokrzywy zaleć ich 500 ml wódki, przeleć napar do ciemnej butelki i zostawić na dziesięć dni. Po tym czasie wywar jest gotowy do użycia. Jak częście będzie robić tą procedurę dla swoich włosów, tym bardziej mocne i zdrowe one będą. 

Małgorzata Socha ma koronawirusa? Reżyser „Przyjaciółek” jest przerażony

Przy okazji wykonuję masaż głowy, gdzie mamy różne meridiany, których masowanie korzystanie wpływa na pamięć, ciśnienie, serce -dodała Bożena Dykiel.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com