Jakiś czas temu Małgorzata Godlewska razem ze swoją siostrą Esmeraldą Godlewską zdobyła wielką popularność w Polsce. Wszystko po to, że dziewczyny wspólnie zamieściły nagranie na kalanie Youtube, gdzie zaprezentowali piosenkę w swoim wykonaniu. Ale każdy zwrócił uwagę nie na ich głos, a na wygląd, przecież siostry Godlewskie ubrane byli w odważne stroje. 

Małgorzata Godlewska

Rafał Szatan zdradził pikantne szczegóły na temat swojego małżeństwa. Prawda wyszła na jaw

Małgorzata Godlewska jest bardzo aktywną w swoich sieciach społecznościowych. Gwiazda nie wstydza się tego, aby pokazywać siebie w odważnych i zbyt seksownych ubraniach. Śmiało prezentuje swój biust i puchnięte usta. Od niedawna Godlewska zaprezentowała się z nową fryzurą. Tak na co dzień, Małgosia miała długie, czarne włosy. A tym razem jest coś innego.

Zaginęła jedna z uczestniczek poprzedniej edycji Projektu Lady

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Zdjęcie na którym prezentuje się Małgorzata Godlewska pokazuje ją jak zawsze w seksownej bieliźnie, ma krótkie włosy z grzywką. Natomiast poszczególną uwagę zwrócono na kolor włosów, który jest różowy. Oczywiście, gołym okiem widać, że to jest peruka. Po prostu Godlewska postanowiła wymyślić dla siebie nowy obraz, aby jakoś zainteresować swoich internautów. 

Małgorzata Godlewska instagram

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com