O Kindze Dudzie zrobiła się głośno odkąd miała swoje wystąpienie na wiecu wyborczym podczas II tury wyborów prezydenckich. W wypowiedzi córka Andrzeja Dudy odniosła się do tolerancji i szacunku wobec drugiego człowieka.

Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny. Jego nowa małżonka także nie była panną

Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zasługujemy na szacunek. Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, absolutnie nikt – powiedziała Kinga.

Słowa te spotkały się z licznymi kontrowersjami. Jedni ucieszyli się z tego, że córka prezydenta Polski w odróżnieniu od swojego ojca jest tolerancyjna, lecz nie brakowało też osób zarzucających jej hipokryzję. Jedno jednak jest pewne - Kinga Duda wcale nie jest tak cicha i nieśmiała jak sądzono i z pewnością ma wiele do powiedzenia, a dowodem na to jest pewne nagranie, które podbija sieć.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Kinga Duda podczas szkolnego wystąpienia

Jest to zapis występu w tzw. Szopce Nowogrodzkiej w liceum 2013 roku, w której Kinga wciela się w rolę gorącej nauczycielki  – wg napisów końcowych za wicedyrektor M. Horbaczewską, która usiłuje utrzymać szkolną dyscyplinę. 

Tatuaże wśród gwiazd coraz popularniejsze. Co wytatuowane mają popularne osoby w Polsce?

Wygląda na to, że oprócz głowy do nauki, córka prezydenta ma także dobry głos i ruchy. Może więc jest z natury bardziej weselsza i zdystansowana niż myślimy?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com