Magda Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi. Ze swoim byłym mężem Dawidem Narożnym tworzyła dobry zespół. Rok temu dowiedzialiśmy się o tym, że Magda i Dawid się rozstali. Chociaż to nie musiało wpłynąć na ich współną pracę, przynajmniej tak zapowiadała sama Magda, w końcu Dawid został wyrzucony z zespołu. Dla większości osób to stało wielkim zaskoczeniem. 

Magda Narożna ma teraz obok siebie już nowego mężczyznę. Wiemy tylko to, że ma na imię Krzysztof. Zdjęcia razem z nim, piosenkarka często zamieszcza w swoich sieciach społecznościowych. Widzimy, jaką szczęśliwą jest Magdalena!

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Jak ułożył się los aktorki z filmu "Znachor"?

Od niedawna gwiazda zdradziła piękne szczegóły swojego prywatnego zycia, a między innymi opowiedziała o tym, jaki słynny jest jej partner.

On ma wszystko, czego potrzebuje kobieta. Jest przede wszystkim dobry, szanuje mnie ogromnie, kocha, jest ze mną w trudnych chwilach, zawsze mogę na nim polegać i czuję się przy nim bardzo, bardzo bezpieczna -zdradziła Magda Narożna w programie Pytanie na Śniadanie.

To już oficjalnie! Antek Królikowski spotyka się z Joanną Opozdą. Zamieścił wyjątkowe zdjęcie

Także zdradziła informację o tym, jak wygląda sytuacja ze ślubem?

Nie mówię tak, nie mówię nie. Myślę, że to dla kobiety jest bardzo ważny krok. I jeżeli wszystko będzie tak, jak jest, to myślę, że tak, jak najbardziej

Tak Narożna zdradziła jeszcze bardzo ważną informację, a właśnie to, że jest ona już zaręczona ze swoim kochanym Krzysiem.

Były (zaręczyny - przyp.red.). Jeszcze nikt o tym nie wie, ale były. Tylko rodzina wie. Zaskoczył mnie niemiłosiernie. Do tej pory się śmieję, że po prostu potknął się i znalazł ten pierścionek i jak już klęknął i spojrzałam na niego takim wzrokiem, to już musiał się zapytać -powiedziała na koniec Magda Narożna.

Czekamy na zdjęcia ze ślubu!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com