Niedługo minie rok od tragicznej śmierci Piotra Staraka. Dla wszystkich był to ogromny szok, choć z pewnością największą ranę w sercu nosi żona producenta!

Plany Justyny Pochanke i jej męża po odejściu z pracy

Na szczęście z pomocą bliskich i przyjaciół Agnieszce udaje się odzyskiwać powoli równowagę. Dzięki ich troskliwej opiece dziennikarka może normalnie funkcjonować, a jej codzienność wypełniona jest spotkaniami i rozmowami z przyjaciółmi.

Po tragicznym wypadku męża Agnieszka całkowicie zrezygnowała z aktywności zawodowej, choć powoli zaczyna myśleć o powrocie do pracy to ostatnie miesiące postanowiła przeznaczyć na odpoczynek i odzyskanie równowagi życiowej.

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Dzięki troskliwej opiece bliskich dziennikarka czuje się coraz lepiej...

Cudownie znów widzieć Agnieszkę uśmiechniętą. Ma przy sobie kochających rodziców i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. No i oczywiście bandę niesfornych psów, które kocha bezwarunkową miłością.

W najbliższych tygodniach dziennikarka wybiera się do rodzinnej posiadłości na Mazury, gdzie spędzała czas razem z Piotrem. Ponadto Agnieszka zamierza odwiedzić stadninę koni Karoliny Ferenstein-Kraśko, gdyż ostatnio odkryła w sobie kolejną pasję.

Życzymy wielu sił!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com