Ewelina Lisowska - polska piosenkarka. Swoją popularność zdobyła dzięki programom X-faktor i Mam talent. Dzięki temu o dziewcznynie dowiedziało się wielu wytwórni, które później zaproponowali podpisać kontrakty. Znane piosenki to są W stronę słońca, prosta sprawa, tylko mój, w sercu miasta, zrób to i wielu innych. Oprócz swojej kariery, piosenkarka tak samo wielką uwagę zwraca na swoje ciało. W swoim instastories udostępniła zdjęcie, gdzie ona się trenuje. Na nim widać jaka ona jest rozciągnięta i sportowa. Tak samo, celebrytka przyznaje się, aby ciało zawsze było w formie, muszą być regularnie treningi.

Ewelina Lisowska pokazuje jak się trenuje

"Człowiek się poruszał i od razu lepiej się zrobiło" - podpisała w swoim Instastories.

Anna Lewandowska odgryza się plotkarzom! „Miło dowiedzieć się z internetu o płci własnego dziecka”

Ulubionym rodzajemu sportu dla Eweliny jest kickboxing! T On polega na połączeniu elementów boksu i kopnięć oraz figur samoobrony. 

Popularne wiadomości teraz

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Polska piosenkarka Ewelina Lisowska

Rafał Maserak zostanie ojcem! To oficjalne

Jest córką rolnika i nauczycielki w szkole podstawowej. Ma troje młodszego rodzeństwa, brata Krzysztofa i dwie siostry, Aleksandrę i Alicję. Wychowała się w Cerekwicy. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ida Nowakowska opowiada o tym gdzie szukać potencjalnego partnera. Ida Nowakowska to nowa gwiazda TVP, która do tej pory była znana widzom jako tancerka, także uczestniczka „You Can Dance”. Jednak od dłuższego czasu Ida dba o swoja pozycję w telewizji. Dziś jest już prowadzącą programu śniadaniowego, była także jurorką w „Dance, Dance, Dance”, prowadziła Eurowizję Junior 2019, a już wkrótce będzie można ją zobaczyć jako prowadzącą „The Voice Kids”. Szczególnie czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com