Media wyczekiwały kolejngo dziecka Lewandowskich praktycznie od razu po narodzinach pierwszej córeczki- Klary. Para stale zasypywana była pytaniami o drugie dziecko. Nic dziwnego, że kiedy Lewandowscy ogłosili, że spodziewają się drugiej pociechy, wybuchło prawdziwe szaleństwo- wszczyscy chcą wiedzieć, czy będzie to chłopiec, czy dzieczynka i jak będzie się nazywać.

Rafał Maserak zostanie ojcem! To oficjalne

Fot. @annalewandowskahpba

Pogłoski na ten temat możemy przeczytać dosłownie wszędzie. Znajoma pary udzieliła nawet wywiadu dla magazynu "Flesz", w którym zdradziła, że para spodziewa się dziewczynki.

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Fot. @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie była zadowolona z tego wywiadu, i ostro zareagowała na Instagramie:

Mariusz Komenda komentuje skandaliczne kulisy wyrzucenia z „Masterchefa”!

"Dziś dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO... Na temat płci naszego dziecka. To co? Chłopiec czy dziewczynka? Miło dowiedzieć się z mediów. Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki. Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, po powstanie niepowtarzalny zestaw. I są one zarówno dla chłopczyka, jak i dla dziewczynki"- pisze Ania.

Fot. @annalewandowskahpba

Też byście się wkurzyły?

Zobacz więcej na kolezanka.com