Anna Lewandowska razem ze swoim mężem Robertem Lewandowskim tworzą świętna rodzinę. Od niedawna polska trenerka stała mamą po raz drugi. Na świat przyszedła córeczka Laura Lewandowska, jak starszą jest Klara.

Wyciekły zapiski z pamiętnika Michaela Jacksona. Nowe fakty o jego życiu wychodzą na jaw

Popularne wiadomości teraz

Co wydarzyło się w życiu osobistym Marty Manowskiej

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Anna podczas swojej drugiej ciąży aktywnie dzieliła się zdjęciami oraz nagraniami tego, jak przygotowuje się do narodzin dziecka i trzeba się przyznać, że o sporcie zawsze pamiętała. Dzieliła się nawet tym, jakie są ćwiczenia przydatne dla kobiet w ciąży. 

Jak wiadomo, ciało kobiety po ciąży już nie jest takie, jak było wcześniej. Całkiem ono się zmienia nie tylko w środku, no i oczywiście na zewnątrz. Od niedawna Lewandowska pokazała to, jak wyglada jej brzuch po niedawnym porodzie. Nie ma na tym zdjęciu żadnego retuszu. 

View this post on Instagram

Na początku #FighterChallenge wspominałam, że poza gośćmi na moich LIVE-ach, punktem zwrotnym wyzwania jest jeszcze jeden... CEL➜ SAMOAKCEPTACJA. JAK TO JEST U WAS Z SAMOAKCEPTACJĄ? 💪TRENING, który codziennie robicie z appką lub ze mną na LIVE jest jednym z czynników procesu samoakceptacji. A to oznacza, że będąc w naszym wyzwaniu, chcąc nie chcąc, uczestniczysz w takim procesie🤭 ____________ Kolejny LIVE ŚRODA I CZWARTEK 18:30💥💥💥 Już w najbliższy czwartek do mojego LIVE treningu zaproszę kilka osób jednocześnie. Od pierwszego dnia, bacznie obserwuje Wasze poczynania i nie ukrywam, mam swoje typy, niemniej chciałabym Was poprosić o zgłoszenia w komentarzach Przeczytam każde jedno i do środy podejmę decyzję. Co Wy na to? __ #annalewandowska #healthyplanbyann #dietandtrainingbyann #friends

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała drugi wózek swojego synka. Ale luksus!

Jak widać, trenerka się nie wstydza tego, aby pokazać swoją natualność. I trzeba się przyznać, że nawet z takim pociążowym brzuszkiem gwiazda wygląda wspaniałe! Zgadzacie się?

Natalia Klimas jest w ciąży. Natalia Klimas jest znaną aktorką. Przez długi czas starała się o to, aby zaistniać w aktorstwie i zagrać w dobrych produkcjach. I jej sie to udało! Po tym, jak skończyła nowojorską szkołę The Lee Strasberg Theatre Institute zagrała w takich filmach, jak Plotkarze czy Słyszeliście o Morganach. Po tym wróciła się do Polski.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com