25 czerwca 2009 roku świat muzyki stracił jednego z najlepszych wokalistów na świecie. Do dziś wielu fanów Michaela Jacksona nie może pogodzić się z jego stratą. 

Wokalista zmarł w wieku zaledwie 50 lat na skutek nagłego zatrzymania akcji serca. Było wiele spekulacji na temat tego, co doprowadziło do śmierci artysty, jednak na skutek śledztwa za winnego uznano lekarza Michaela Jacksona, który podał mu zbyt dużą dawkę leków uspokajających.

Księżniczka Beatrice wzięła ślub. Jej wyjątkowa suknia przejdzie do historii

Niestety, mimo ogromnego talentu Jacksona, który zachwycał nas swoim głosem, jak i ruchem, wciąż nie brakuje głosów, które zarzucają mu łamanie prawa. Pomimo oczyszczenia artysty w 2005 roku z zarzutu molestowania nieletnich, niedawno opublikowany dokument "Leaving Neverland" znów sugeruje, że artysta łamał bezkarnie prawo i krzywdził dzieci.

Popularne wiadomości teraz

Firma sprzątająca posprzątała jego dom. Efekt wprawia w osłupienie

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

Książka o sekretach Michaela Jacksona

Wkótce jednak będziemy mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat życia artysty, a to za sprawą dziennikarza śledczego Dylana Howarda, który pracuje nad książką o Jacksonie, która miała zostać napisana na podstawie rzekomego tajnego pamiętnika piosenkarza.

Anna Lewandowska w kusej sukience z przeceny. Odważna stylizacja jak na uroczystość weselną

Pisarz jednak już dziś podsysa naszą ciekawość nowinkami o życiu wokalisty. Howard uważa, że Michael Jackson miał obsesję na punkcie pieniędzy. Ponoć król popu chciał zostać pierwszym w historii multimiliardowym artystą. Co więcej, pisarz uważa, że piosenkarz wiecznie zamartwiał się o swoje życie.

Źli ludzie są wszędzie. Chcą mnie zniszczyć i zabrać moją firmę wydawniczą. System chce mnie zabić – miał napisać w swoim pamiętniku Michael Jackson

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com