Ania i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najbardziej uroczych par polskiego show-biznesu. Są piękni, bogaci i szczęśliwi. Niedawno urodziła im się druga córeczka Laura, a ich starsza córka Klara wzorowo opiekuje się siostrą, a gdy jej rodzice trenują - ona robi to razem z nimi. 

Ostatnio cała rodzinka wybrała się na wesele. Była to idealna okazja na wystrojenie się i zrobienie kilku pięknych fotek do rodzinnego albumu.

Kinga Duda w mini sukience i różowym boa śpiewa i tańczy na scenie. To trzeba zobaczyć

Robert wybrał na ten dzień elegancki granatowy garnitur z dwurzędową marynarką. Piłkarz założył także krawat.

Ania również wybrała granatową kreację podkreślającą jej szczupłą sylwetkę. Jest to sukienka z kolekcji Magdy Butrym, która teraz jest do kupienia w promocyjnej cenie. To mini sukienka w ostatnio bardzo modne groszki z fantazyjnym dekoltem. Do tej stylizacji trenerka dobrała białe sznurowane szpilki i skórzaną małą białą torebkę.

Księżniczka Beatrice wzięła ślub. Jej wyjątkowa suknia przejdzie do historii

Stylizacje córeczek Lewandowskich były przede wszystkim wygodne, ale też bardzo stylowe. Laura miała na sobie białą bluzeczkę i brązowe szorty, natomiast Klara ubrana była w czerwoną sukienkę w kratkę. Wrażenie natomiast robi fryzura dziewczynki. 

Laura z tatą

Klara Lewandowska

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com