Radosław Majdan jest teraz jednym z najszczęśliwszym na świecie. Wszystko po to, że miesiąc temu urodził się go pierwszy synek Henryk Majdan. Na jego pojawienie piłkarz czekał z wielką niecierpliwością. Ze swoją żoną Małgosią Majdan skorzystali się z metody in vitro i cud się zdarzył! 

Anna Lewandowska pokazała swój brzuch po porodzie. Wygląda nie zbyt dobrze

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Teraz szczęśliwe rodzice cały swój czas poświęcają na małego dziecka. W swoich sieciach społecznościowych publikują zdjęcia tego, co na co dzień porabia mały Henruś. Od niedawna dowiedzialiśmy się o tym, co Radosław myśli na temat chrzcin swojego syna. W rozmowie z reporterką portalu Jastrzabpost powiedział swoje zdanie.

Agnieszka Kotońska z "GoggleBox" chwali się zdjęciem z dziecięcym wózkiem. Jej rodzina się powiększyła

Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna – powiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post młody tata -powiedział Radosław Majdan.

Także powiedział o tym, co myśli na temat kościoła:

Myślę, że kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody.

Zobacz wideo:

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com