Kinga Rusin znana polska dziennikarka i prezenterka. Jest ex-żoną polskiego dziennikarza Tomasza Lisa. Z nim powitała na świecie dwóch wspaniałych dziewczynek. Kinga Rusin od zawsze zdrowo odżywiała się. W jej diecie nie ma ani cukru, ani soli. Także co jest ważne, prezenterka całkiem nie je mięso, jest zwolenniczką ochrony zwierząt i ciągle o tym dba. 

Dawid Narożny pogratulował byłą żonę z jej zaręczynami. Zrobił to wyjątkowo!

Ostatnio polska dziennikarka zamieściła przepiękne zdjęcie w swoich sieciach społecznościowych, gdzie mogliśmy zauwazyć, jakie piękne i wyrzeźbione ciało. Co dziwnie później gwiazda usunięła to zdjęcie, ale ono jednak zostało w sieci. Płaski brzuch, wysportowane nogi Rusin wie, jak spodobać się wszystkim. Obecnie jest wielką motywacją na to, jak trzeba pięknie wyglądać, nawet jeżeli masz 49 lat. 

Natalia Klimas jest w ciąży! Aktorka podzieliła się niesamowitym zdjęciem z brzuszkiem

Kinga Rusin prezentuje swoje ciało

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Kinga Rusin zaprezentowała swoje piękne ciało

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Lewandowska pokazała swój brzuch po porodzie. Anna Lewandowska razem ze swoim mężem Robertem Lewandowskim tworzą świętna rodzinę. Od niedawna polska trenerka stała mamą po raz drugi. Na świat przyszedła córeczka Laura Lewandowska, jak starszą jest Klara. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com