Monika Kuszyńska rozpoczęła swoją karierę w 2000 roku, dołączając do zespołu Varius Manx. W 2006 roku, gdy wokalistka wraz z grupą wracali z koncertu, doszło to poważnego wypadku samochodowego. W wyniku urazu rdzenia kręgowego Kuszyńska nie mogła chodzić. Od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim.

Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. W ostrych słowach odpowiedziała internautce pod fotką

Początki życia z niepełnsprawnością były dla Moniki bardzo trudne. Piosenkarka czuła się niekobieco i widziała wokół siebie same bariery. Na szczęście jej podejście do życia zmieniło się, a pomógł w tym Jakub Raczyński, z którym wokalistka wzięła ślub w 2011 roku.

Monika Kuszyńska z mężem

Dziś małżeństwo wychowuje wspólnie dwoje dzieci: chłopca Jeremiego i dziewczynkę Kalinę. Choć dziś jest już wszystko dobrze, w ostatnim wywiadzie w Rewii Kuszyńska wyznała, że bardzo bała się o życie swojej córeczki.

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Aktorzy, którzy odeszli zdecydowanie za szybko. Mogli jeszcze dużo osiągnąć

Trudny poród Moniki Kuszyńskiej

Dzięki wywiadowi wyszło na jaw dlaczego wokalistka tak długo zwlekała z podaniem mediom informacji o narodzinach Kaliny. Mało bowiem brakowało, a dziś mogłoby nie być ani wokalistki, ani jej córeczki.

Nie chcę mówić o szczegółach, ale byłyśmy obie z córeczką na granicy śmierci. Pękł mi szew z poprzedniej ciąży. Było bardzo źle. Do tej pory mam gęsią skórkę, jak to wspominam. Ona dostała bardzo małą ilość punktów w skali Apgar, miała bezdech. Koszmar. Ale uratowali nas lekarze. Miałam wielkie szczęście – opowiedziała w wywiadzie dla tygodnika.

Całe szczęście, że ta sytuacja tak dobrze się skończyła.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com