Ewelina Lisowska ma za sobą trudne chwile. Spotkały ją hejterskie komentarze po wcieleniu się w Wiz Khalifę w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, zarzucające piosenkarce rasizm, a niedawno jej wielu obserwatorów odeszło od niej po tym, jak opublikowała swoje naturalne zdjęcie bez makijażu.

Ewelina Lisowska wstawiła do sieci swoje naturalne zdjęcie. Jaki był tego skutek?

Jak wiemy, nic nie działa tak oczyszczająco na kobiety, jak wizyta u fryzjera i diametralna zmiana swojego wizerunku. Tak też postanowiła postąpić Ewelina.

Kiedy kobieta nie wie, co zrobić ze swoim życiem, robi grzywkę - napisała pod zdjęciem.

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Ewelina Lisowska pokazuje swoje sportowe ciało

Wokalistka zdecydowała się na ścięcie włosów i zrobienie grzywki. To następna gwiazda, po Annie Lewandowskiej, która postawiła właśnie na grzywkę.

Jak oceniacie metamorfozę piosenkarki?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com