10 czerwca 2020 roku Małgosia po raz trzeci została mamą. Jeszcze przed ciążą zdradziła, że kiedy nosiła pod sercem swoich starszych synów bardzo przytyła. Liczyła się z tym, że zachodząc w kolejna ciążę jej ciało ponownie bardzo się zmieni.

Julia Wieniawa na pięknych włoskich wakacjach.

Heniu skończył już miesiąc, a Małgosia postanowiła wrócić do aktywności fizycznej pod okiem swojej trenerki.

Aaaaaa👻 w końcu nadszedł ten dzień 😁🧚‍♀️💪 po kilku.... albo raczej kilkunastu miesiącach 😜 w końcu zaczęłam ćwiczyć 👏👍💪 #sohappy 🧚‍♀️co prawda mój trening przypominał trening emerytki po udarze😂😂😂, ale i tak poczułam każde ćwiczenie 🤦‍♀️😂 długa droga przede mną i moją kochaną taktowną @lidiawierzbowska która pamięta moje lepsze czasy (trenujemy razem od lat) Jak zapytałam Lidzię czy jest źle, powiedziała „nie” 🤨😜 z miną, która mówiła dokładnie coś innego 😂😂😂 cóż lepiej będzie widać efekt 💁‍♀️ #alwayslookonthebrightsideoflife 👻 całusy kochani❤️ jednak jak się człowiek porusza to mu od razu lepiej 💪 a sprawca całego zamieszania #henrykwaleczny #dzidziuśmajdana słodko przespał cały trening. On wie jak się w życiu ustawić 😂😂😂 p.s bardzo proszę się nie śmiać z mojego biustu - karmię🤷‍♀️😉😂

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Fanki zwróciły uwagę na dwie istotne rzeczy.

Pierwsza to zbyt szybki powrót do ćwiczeń po cesarskim cięciu a druga to niestety niepochlebne wyrażenie się o osobach chorych i starszych. Porównanie swoich ćwiczeń do osoby starszej po udarze raczej było mocno nieeleganckie!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com