Izabella Scorupco to jedna z nielicznych polskich gwiazd, której udało się zrobić karierę za granicą. Grała między innymi w filmie o przygodach Jamesa Bonda u boku Pierce'a Brosnana. Ta rola dała jej ogólnoświatowy rozgłos i rozpoznawalność. Oprócz tego Izabella Scorupco sprawdzała się w roli modelki, a także próbowała swoich sił w śpiewaniu.

Izabella Scorupco i Pierce Brosnan

Monika Kuszyńska z córeczką ledwo uszły z życiem: „Było bardzo źle. Koszmar”

Aktorka mieszka w Los Angeles od lat. Tam też wychowuje swoje dzieci: 23-letnią córkę Julię, której ojcem jest hokeista Mariusz Czerkawski oraz 17-letniego syna Kubę, której ojcem jest Jeffrey Reymond. Aktualnie Scorupco ma trzeciego męża i jest nim szwedzki miliarder Karl Rosengren.

zdjęcie ze ślubu Izabelli Scorupco i Karla Rosengrena

Popularne wiadomości teraz

"Zakochałam się w swoim zięciu i cały czas o nim myślę. Córce nie mogę się przyznać bo od razu stracę jej miłość na zawsze": historia zakochanej matki

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" i jego miłosne perypetie. Jak zmieniła się była miłość Jarusia

Brat Agaty Dudy udzielił szczerego wywiadu. Na jaw wyszły sekrety rodzinne Kornhauser'ów

Czworonożny duet podróżników. Adoptowane zwierzęta łączy prawdziwa przyjaźń

Izabella Scorupco jest aktywna w social mediach, gdzie czasami pokazuje urywki ze swojego życia prywatnego. Na jej profilu możemy podziwiać między innymi córkę Julię, która jest niewyobrażalnie piękną kobietą. Swojego syna Kubę, który niedawno skończył 17 lat, Scorupco nie pokazuje. Możemy zobaczyć tylko jego zdjęcia z dzieciństwa.

Marcin Hakiel dostał pracę w „M jak miłość”. To była propozycja nie do odrzucenia

Izabella Scorupco z córką Julią

Instagram @juliascorupco

Izabella Scorupco z synem w 2017 roku

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com