Marta Kaczyńska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych potomków polskich prezydentów. Ma bowiem zaledwie 40 lat, a przeszła już 2 głośne rozwody. Aktualnie natomiast trwa już w trzecim małżeństwie.

Anna Lewandowska pokazała się w modnych butach z sieciówki. Są w genialnej cenie

Jej pierwsze małżeństwo z Piotrem Smuniewskim trwało od 2003 roku do 2007. W tym czasie urodziły się córki Kaczyńskiej, które jak się później okazało - były córkami innego mężczyzny - Marcina Dubienieckiego, z którym w 2007 roku Kaczyńska wzięła ślub. Małżeństwo to jednak także nie ptrzetrwało próby czasu i w 2016 roku doszło do rozwodu. Co ciekawe rok później Kaczyńska uzyskała unieważnienie ślubu kościelnego z pierwszym mężem. Natomiast już w 2018 roku Marta Kaczyńska ponownie wyszła za mąż. Małżeństwo wspólnie doszekało się syna.

Marta Kaczyńska z mężem w dniu swojego trzeciego ślubu

Marta Kaczyńska z rodziną i Andrzejem Dudą na Wawelu

Popularne wiadomości teraz

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Aktorzy, którzy odeszli zdecydowanie za szybko. Mogli jeszcze dużo osiągnąć

40-latka nie jest aktywna w mediach, jedynie prowadzi swój profil na Instagramie. Często wstawia tam zdjęcia kwiatów, ale ostatnio pochwaliła się swoim salonem, dodając fotkę swojego śpiącego pieska.

Opórcz eleganckiej sofy i klasycznych drzwi w domu Kaczyńskiej, uwagę przede wszystkim zwraca obraz, który wisi na ścianie w salonie. Jest to bowiem dzieło polskiej malarki Anny Zalewskiej, który jest wart nawet kilka tysięcy złotych.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com