Anna Mucha znana głównie z roli Magdy w serialu "M jak miłość" realizuje właśnie nowy projekt filmowy. Nowy angaż związany jest z kontynuacją kultowego filmu "Kogel mogel", którego ma powstać już czwarta część. Mucha, która poprzednio dostała w tej produkcji rolę, teraz także wcieli się w rolę Bożeny. 

W rozmowie z magazynem Flesz, Mucha zdradziła, że jej postać w tej części filmu ma być istną boginią seksu w związku z czym aktorka postanowiła zrzucić kilka kilogramów. W rozmowie z gazetą Anna Mucha zdradziła nawet jaką dietę stosuje.

View this post on Instagram

taka sytuacja 😎 #akcja ! 🎬

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Popularne wiadomości teraz

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Okazuje się, że aktorka postawiła na zdrowe podejście do kwestii odchudzania. Nie przeszła na głodówkę, a po prostu zmieniła swoje nawyki. Nie je słodyczy, nie pije gazowanych napojów, pije dużo wody i stara się każdą wolną chwilę spędzać na świeżym powietrzu. 

Ludzie widzą pierwsze efekty, komplementują, a to mnie nakręca i motywuje, by się nie poddawać. Ale jestem w tym odchudzaniu rozsądna. Praca wymusza na mnie dyscyplinę, lecz nie będę się katować. Rygorystyczna dieta i katorżnicze ćwiczenia są nie dla mnie – wyznała Anna Mucha.

Bardzo cenimy tak zdrowe podejście do odchudzania. Wystarczy tylko spojrzeć na ostatnie zdjęcia gwiazdy, by zobaczyć jej zmianę sylwetki. Widać, że jej sposoby działają!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com