Agnieszka Kotońska wraz z mężem i synem zasiadają na kanapach programu "Gogglebox przed telewizorem". Ich poczucie humoru, naturalnośc i pozytywna energia bardzo szybko przypadły fanom do gustu. Szybko stali się ulubieńcami, a ich życie prywatne chętnie obserowowane jest przez fanów na profilu społecznościowym.

Anna Mucha w zmysłowej sesji eksponuje swoją nową figurę. To zupełnie nowa wersja aktorki

Wszyscy także z dużym zaciekawieniem obserwowali metamorfozę Agnieszki. Kobieta na przełomie ostatnich lat bardzo się zmieniła. Bardzo schudła, zmianie uległ jej wygląd i sposób ubierania.

Niestety wielu się to nie podoba i po raz kolejny "oberwało" się Agnieszce od jednej z fanek, zdaniem której Aga miała zbyt krótkie szorty.

Popularne wiadomości teraz

Co wydarzyło się w życiu osobistym Marty Manowskiej

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Kobieta jednak znana jest ze swojej otwartości i ciętej riposty, postanowiła więc natychmiast odpowiedzieć internautce...

Zmieniłam się wiem no ale chyba na plus. Każdy z nas na przełomie 3 lat się zmienił, zresztą zmieniło się wszystko i bardzo dobrze bo inaczej bylibyśmy nudni o i bezbarwni. Każdy z nas tez zmienił prace lub pozostał w starej bo mu dobrze płaca ,zmieniliśmy domy ,auta ,fryzury a nawet miejsce zamieszkania ,niektórzy z Nas ułożyli sobie życie po za granicami Polski bo właśnie tam odnaleźli swoje szczęście. Urodziły nam się wnuki ,dzieci. Każdy z nas na przełomie 3 lat był zupełnie w innym miejscu niż jest teraz. Jedni założyli szczęśliwe rodziny ,inni się rozwodzą bo nie ma sensu tkwić w związku w którym nie ma miłości i wzajemnego zrozumienia . Odeszło tez wielu ludzi którzy byli dla Nas bardzo ważni. Życie toczy się swoimi prawami i biegnie w swoim tempie ale najważniejsze to żeby w tym wszystkim akceptować się i dążyć do najlepszych zmian

Najważniejsze to czuć się dobrze ze sobą i akceptować siebie w pełni!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com