Anna Mucha znana głównie z roli Magdy w serialu "M jak miłość" realizuje właśnie nowy projekt filmowy. Nowy angaż związany jest z kontynuacją kultowego filmu "Kogel mogel", którego ma powstać już czwarta część.

Mucha, która poprzednio dostała w tej produkcji rolę, teraz także wcieli się w rolę Bożeny. Okazuje się jednak, że produkcja wymagała od gwiazdy zrzucenia wagi. Właśnie dlatego Anna Mucha przeszła na dietę.

Sylwia Grzeszczak znów zmieniła fryzurę. Piosenkarka tym razem poszła na całość

Aktorka postawiła na zdrowe podejście do kwestii odchudzania. Nie przeszła na głodówkę, a po prostu zmieniła swoje nawyki. Nie je słodyczy, nie pije gazowanych napojów, pije dużo wody i stara się każdą wolną chwilę spędzać na świeżym powietrzu. 

Efekty zdrowego stylu życia są już zdecydowanie widoczne, co można zauważyć na ostatniej profesjonalnej sesji Muchy dla magazynu Fashion Magazine.

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Anna Mucha na sesji wystąpiła w bardzo zmysłowym wydaniu, odsłaniając nieco ciała w centrum stolicy. Oprócz stylizacji, elegancka fryzura i bardzo delikatny makijaż sprawiły, że gwiazda "M jak miłość" prezentowała się w tym wydaniu bardzo sensualnie, kobieco, ale przede wszystkim nie wulgarnie, co dotychczas często jej się zdarzało.

Jedna z gwiazd „M jak miłość” odchodzi z produkcji. To może być spory cios dla fanów serialu

Oprócz zdjęć w magazynie można przeczytać długi artykuł z gwiazdą. Okładkę natomiast zdobi hasło Muchy: "Nie jestem już divą!" Czy to oznacza filmowe odrodzenie Anny Muchy jako aktorki nie tylko serialowej?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com