Ulubiony serial Polaków, który gości na antenie TVP już od 19 lat wciąż nie przestaje zaskakiwać. I choć z pozoru to serial o miłości, nie brakuje w nim zdradzieckich intryg, przestępstw czy wypadków z piekła rodem.

Małgorzata Rozenek zostanie aktorką. Zagra u popularnego reżysera

Niestety, jezda z gwiazd serialu ogłosiła, że żagna się z "M jak miłość", by móc poświęcić czas innym projektom. Kto postanowił odejść z telewizyjnego tasiemca? 

To Ina Sobala od wielu lat wcielająca się w postać Agi, czyli córki Teresy. Postać ta miała zagościć w serialu bardzo krótko, jednak ostatecznie rozbudowano jej wątek. Realizatorzy wkręcili postać Agi w romans z kuzynem Łukaszem, co chętnie śledzili fani serialu. 

Aga (Ina Sobala) z mamą Teresą (Joanna Sydor) i Pawłem (Rafał Mroczek)

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Jednak ostatecznie wątek Agi zostanie zakończony. Na szczęście nie jest dla niej przewidywany żaden prześmiewczy wypadek z kartonami w roli głównej, a ciche odejście. Prawdopowdobnie jej postać po prostu wyjedzie z kraju po tym, jak zakończy wreszcie dziwną relację z kuzynem.

Córka Izabelli Scorupco zachwyca urodą. Dziś ma 23 lata i jest prześliczna jak jej mama

Aga (Ina Sobala) i Łukasz (Jakub Józefowicz)

Aktorka Ina Soba ogłosiła swoje odejście na Instagramie, żegnając się czule z widzami "M jak miłość".

View this post on Instagram

Kochani moi obserwatorzy‼️ Długo zastanawiałam się jak ubrać w słowa to, co chcę Wam przekazać. Zwyczajnie nie wiedziałam czy powinnam wstawiać jakiś post, a jeśli tak, to co powinnam napisać... W końcu stwierdziłam, że najłatwiej będzie pisać prosto z serca i to też zamierzam uczynić ❤️ ❤️❤️ Jak każdy z nas wie, żeby coś mogło się rozpocząć, coś musi się skończyć✌️ Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial @mjakmilosc.official Wczoraj mogliście oglądać ostatni odcinek z moim udziałem 😉 Pożegnałam się tym samym z graną przeze mnie postacią, kolegami aktorami, wspaniałą ekipą filmową i bardzo życzliwymi scenarzystkami oraz producentami. Minione trzy lata na planie serialu, były dla mnie niezwykłym czasem... poznałam wielu fantastycznych ludzi filmu, których z całego serca pozdrawiam i dziękuje za słowa wsparcia i wyrazy sympatii ❤️ 👏 Przeżyłam również intensywny kurs pracy z kamerą, poznałam plusy i minusy zawodu aktora, założyłam to konto aby mieć z Wami kontakt, ale przede wszystkim, dzięki regularnej pracy, dowiedziałam się mnóstwo na swój własny temat i mogłam doskonalić swój warsztat 🎬 Wiem, że wielu z Was bardzo polubiło moją bohaterkę i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa 🙌 Nie chciałabym z nikim się żegnać, bo nigdy nie wiemy jak potoczą się nasze losy i kto wie, kto wie.... może kiedyś, jeśli będzie na to przestrzeń to wrócę jeszcze do pracy w Emce 💕 Aktualnie chciałabym jednak skupić się na nowych projektach, które na skutek pandemii musiały zostać wstrzymane i z wielką nadzieją patrzeć w przyszłość 🎭 Dziękuję Wam za wspólnie spędzony ze mną i moją bohaterką czas✌️ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM WSPANIAŁYM LUDZIOM, KTÓRZY STANĘLI NA MOJEJ DRODZE ❤️ Wysyłam Wam dużo miłości i lecę wysoko, razem z motylami ‼️🦋🦋🦋 #dziekuje #dozobaczenia #mjakmilosc #cossiekonczy #cossiezaczyna #serial #praca #aktorka #powodzenia #dziekujewam

A post shared by Ina Sobala (@ina_sobala) on

Będzie tęsknić za tą postacią?