Małgorzata Rozenek niedawno została mamą, ale zdecydowanie z tego powodu nie zwalnia tempa pracy. Nie brakuje jej projektów do realizacji i mimo to, że z zawodu jest prawnikiem - Małgosia od kilku lat doskonale czuje się pracując w telewizji.

Agnieszka Radwańska urodziła. Sportsmenka wybrała dla dziecka tradycyjne imię

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Jednak jak się okazuje telewizyjny ekran jest już dla gwiazdy TVN za mały i teraz postanawia spróbować swoich sił jako aktorka. Taką prozpozycję współpracy złożył jej Patryk Vega.

Patryk ma zawsze bardzo jasno sprecyzowane pomysły dotyczące tego kto i co u niego zagra. Myślę, że będzie to naprawdę kolejna zawodowa przygoda mojego życia. Na razie nie mogę rozmawiać o rzeczach, które się nie wydarzyły, ale już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła. - wyznała Małgorzata w rozmowie z Jastrząb Post

I choć od czasu powyższej wypowiedzi trochę czasu minęło i nic nie zmierzało w kierunku realizacji tego pomysłu - zmieniło się to w ten weekend, kiedy to Małgorzata Rozenek wraz z menadżerem oraz Patrykiem Vegą spotkali się w jednej z warszawskich restauracji, by prawdopodobnie omówić szczegóły tej współpracy.

Anna Lewandowska pokazała się w modnych butach z sieciówki. Są w genialnej cenie

Znając Patryka Vegę i jego charakter pracy może jeszcze w tym roku obejrzymy Perfekcyjną w kinie. My jesteśmy niezmiernie ciekawi, jaką rolę ma dla niej reżyser, a Ty?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com