Agnieszka Radwańska skończyła karierę tenisistki w 2018 roku w wieku 29 lat. Od tego czasu sportsmenka postanowiła skupić się na życiu prywatnym i powiększeniu swojej rodziny. Szczęście dopisało jej i Dawidowi Celt'owi - jej małżonkowi i wstyczniu tego roku ogłosili radosną nowinę, że spodziewają się potomstwa.

Córka Izabelli Scorupco zachwyca urodą. Dziś ma 23 lata i jest prześliczna jak jej mama

Gwiazda sportu wyglądała kwitnąco z ciążowym brzuszkiem, który chętnie eksponowała na zdjęciach, które potem udostępniała na swoich social mediach. Było widać, że Agnieszka czuje się bardzo dobrze w nowej roli, choć nie ukrywała, że stresuje się przyjęcia na świat dziecka.

Teraz troszkę się uspokoiłam, ale myślę, że w końcówce znowu będzie więcej nerwów. Ale to taka normalna sprawa, każdy przez to przechodził. Jak jest coś nowe, to wiadomo, że jest więcej nerwów. Tak na dobrą sprawę, teoria jest zupełnie inna od praktyki, więc pewnie wszystko wyjdzie w praniu. Ja się nie mogę doczekać i tak naprawdę przyszedł chyba na to odpowiedni moment. - mówiła Agnieszka Radwańska

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Ewelina Lisowska w kompletnie nowej fryzurze. Teraz jest blondynką

I tak oto w poniedziałek rano mąż Agnieszki poinformował na Twitterze swoich fanów, że został tatą. Tak jak oczekiwali urodził się chłopiec, któremu dano imię Jakub.

Życzymy świeżo upieczonym rodzicom i maluszkowi dużo zdrowia!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com