Ewelina Lisowska swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od występu w popularnym talent show X Factor. Piosenkarka od początku wyróżniała się oryginalną barwą głosu, ale też bardzo rockowym wizerunkiem. Miała wtedy czarne włosy, długą grzywkę i zawsze mocno wymalowane oczy. 

Ewelina Lisowska w X Factor

Od tego czasu Lisowska sporo się zmieniła. Przede wszystkim jej styl przeszedł wielką odmianę. Dziś mimo wciąż zadziornej osobowości, wybiera stylizacje bardziej seksowne i kobiece.

Marta Kaczyńska pokazała swój salon. Jest bardzo ekskluzywny

Jednak ostatnio Ewelina naprawdę mocno zaszalała, bowiem zmieniła całkowicie kolor włosów. Dziś piosenkarka jest blondynką!

Popularne wiadomości teraz

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Tego się chyba nikt po mnie nie spodziewał. Zostałam blondynką - napisała na swoim profilu.

Oto nieudane biznesy gwiazd. Miała być fortuna, a wyszła z tego klapa

I choć jak podaje piosenkarka, trudno jest jej jeszcze przywyczaić się do nowych włosów, to większość fanów jest wręcz zachwycona tą metamorfozą.

fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial

A Wam jak się podoba Ewelina w nowej odsłonie?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com