Praca artysty cechuje się między innymi niestałą pensją. Są bowiem dobre miesiące, kiedy propozycje wręcz sypią się jak z rękawa, ale jednak są i takie czasy, jak na przykład ostatnie wstrzymanie pracy aktorów w wyniku epidemii koronawirusa, w których nie dostaje się ani grosza. Na takie przestoje trzeba się więc przygotować. W tym celu warto w coś zainwestować, by pieniądze się pomnażały, a nie bezwładnie leżały na koncie. 

Jednak nie zawsze jest to dobry pomysł. Czasem gwiazdy decydują się na jakiś biznes totalnie się na tym nie znając, lub po prostu w wyniku braku czasu nie dbają o swój interes, który ostatecznie upada. Show-biznes zna takie przypadki!

Magda Gessler produkowała własne wędliny

Znana restauratorka tłumaczyła zamknięcie interesu tym, że "przemysł mięsny jest niekobiecy".

Małgorzata Rozenek-Majdan sprzedawała diety pudełkowe

Popularne wiadomości teraz

Firma sprzątająca posprzątała jego dom. Efekt wprawia w osłupienie

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Aż trudno uwierzyć w to, że jakiś projekt Małgorzacie Rozenek nie wyszedł, a jednak - nie jest tak perfekcyjna, jak może się wydawać. O jej firmie dziś nie ma ani śladu.

Andrzej Piaseczny miał klub

Znany muzyk był współudziałowcem jednego z krakowskich klubów. Sam kiedyś przyznał, że "ten pomysł okazał się plajtą".

Aktorzy, którzy odeszli zdecydowanie za szybko. Mogli jeszcze dużo osiągnąć

Michał Wiśniewski prowadził klub i sklep odzieżowy

Wokalista "Ich Troje" w klubie, który ostatecznie został zamknięty ponoć utopił prawie milion złotych. Oprócz tego, Wiśniewski miał za sobą też biznes odzieżowy. Jego marka XavierFabienne jednak nie znalazła miejscu na rynku.

Przemysław Saleta prowadził pub

20 lat temu sportowiec wraz z wspólnikami otworzyli klub w Warszawie. Jednak brak czasu i najprawdopodbniej brak umiejętności ekonomicznych zadecydowało o zamknięciu działaności. "Nie mieliśmy czasu się nią zajmować i zarabiali na niej wszyscy, tylko nie my. Knajpa nazywała się Winners (pol. Zwycięzcy), ale z perspektywy czasu myślę, że powinniśmy ją nazwać Losers (pol. Frajerzy)" - ocenił w "Vivie!".

Borys Szyc i Katarzyna Figura prowadzili restaurację

Restauracja w Giżycku tej uroczej pary aktorów okazała się totalnym niewypałem. Lokal ponoć się nawet nie otworzył, bo nie spełniał on wymogów sanitarnych.

Rafał Maślak prowadził salon kosmetyczny

Mister Polski wraz ze swoją małżonką Kamilą prowadzili własną akademię piękności, która współpracowała ze znaną marką kosmetyków do paznokci. Firma nosiła nawet nazwisko Maślaka, jednak nawet to nie pomogło zachęcić potencjalne klientki. Biznes upadł.

Maja Bohosiewicz miała kwiaciarnię

Aktorka prowadziła kwiaciarnię, której najczęściej sprzedawanym produktem były flowerboxy z kwiatami. Firma jednak juz dziś nie działa, a celebrytka zdążyła założyć następną firmę, tym razem odzieżową.

Suknie ślubne członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej na przestrzeni lat. Do dziś zachwycają

Cezary Pazura prowadził firmę produkcyjną

Kiedy popularny aktor zakładał własny biznes filmowy o znaczącej nazwie "Cezar 10" wszyscy zakładali jego sukces. Tak jednak się nie stało. Oprócz tego, że ogłoszono upadłość firmy,  "Puls Biznesu" donosił o milionowych długach tej działalności.

Agnieszka Kaczorowska miała szkołę tańca

Zawodowa tancerka musiała zamknąć swoją szkołę tańca założoną w 2017 roku przez problemy finansowe firmy wywołane ponoć przez epidemię koronawirusa.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com