Allan Krupa to syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Jednak w związku z przestępczą historią taty, Allan nie utrzymuje z nim kontaktu, za to ze swoją popularną mamą ma bardzo dobre relacje. Chłopak nie raz mówił o tym, że jest bardzo dumny z mamy.

Edyta Górniak z synem

Okazuje się, że Edyta także ma powody do dumy, bowiem jej syn rozpoczął właśnie swoją pierwszą sezonową pracę. Chłopak pracuje nad morzem: rozstawia leżaki i serwuje kawę. Co ciekawe, Edyta ma do tego lokalu zakaz wejścia. Syn bowiem nie chciał, by został rozpoznany.

Na pewno zostawiłabym mu wielki napiwek, ale Allanek poprosił mnie, żebym tam nie przychodziła. Ma fajne relacje z innymi i przemiłą szefową, nikt nie wie, że jest moim synem — wyznała Edyta w tabloidzie.

Agnieszka Hyży opowiedziała o swoim osobistym dramacie. To bardzo bolesne wspomnienia

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Oprócz tego Edyta Górniak powiedziała jak dumna jest ze swojego syna.

Jest szczęśliwy, bo to jego pierwsza praca w życiu. Cieszy mnie, że nie idzie na łatwiznę i nie wyciąga ręki do mamy po kasę na wakacje, tylko sam chce sobie zapracować — komentuje piosenkarka

Edyta Górniak z synem

My także doceniamy Allana za samodzielność. W końcu z popularną mamą pewnie nie musiałby chodzić do dorywczej pracy, a jednak się na to zdecydował. Kto by pomyślał, że syn takiej divy, jak Edyta Górniak jest takim zwyczajnym nastolatkiem, prawda?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com