Agnieszka Hyży należy do grona celebrytek, które niechętnie dzielą się na swoich social mediach życiem prywatnym. Być może wystarczająco dużo kontrowersji przyniosło jej drugie małżeństwo ze znanym muzykiem Grzegorzem Hyży.

Agnieszka i Grzegorz Hyży

Jednak tym razem Agnieszka zrobiła wyjątek i podjęła na Instagramie bardzo osobisty temat, który de facto rozpoczęła Aleksandra Żebrowska, żona aktora Michała Żebrowskiego. Instagramerka, która spodziewa się dziecka wyznała, że kilkukrotnie poroniła, a pytania obcych ludzi o ciąże są po prostu nie na miejscu. Nie wiadomo bowiem jaka historia kryje się za brakiem potomstwa.

Agnieszka Hyży postanowiła wesprzeć Żebrowską w tym wyznaniu i sama przyznała, że "zna wszystkie te emocje"

Znam wszystkie te emocje i wiem, jak często przeżywa się je w samotności. Wiem, jak bywają niewygodne pytania, czasem nawet od najbliższych, a czasem od ludzi, których to kompletnie nie powinno interesować... - wyznała dziennikarka

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

View this post on Instagram

„Ktora to ciąża, który poród?” @olazebrowska miała odwagę poruszyć temat, który dotyczy milionów i przez te same miliony jest unikany jak ognia 🤯. Z drugiej strony nie unikamy pytań i dociekań o plany powiększenia rodziny, które wprawiają w zakłopotanie odpytywanego i często powodują ścisk żołądka 🤬😢 Bo kto ma odwagę powiedzieć prawdę ❓ Nikt nie prowadzi statystyk dotyczących „nieudanych ciąż”, nikt nie liczy ile jest par, które latami próbują zrealizować swoje marzenie o byciu rodzicem. Znam wszystkie te emocje i wiem jak często przeżywa się je w samotności. Wiem jak bywają niewygodne pytania, czasem nawet od najbliższych, a czasem od ludzi, których to kompletnie nie powinno interesować 💔... Mam nadzieję, że niektórym da to do myślenia, a czekającym i starającym się o Dziecko, da wiarę bo ... NIE JESTEŚCIE SAMI‼️🙏 P.S. Dlatego tak się cieszę, że powstało @how2.shop... obiecuję, że już niedługo i tam ten ważny temat pojawi się na naszej platformie💪🔥 *** *** #byc #mama #rodzina #familytime #tonietakieproste #tusieczyta #how2team #how2 #ebook #work #

A post shared by Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy) on

Całkowicie popieramy obie panie. Temat ciąży niestety nie zawsze jest wesoły. Każdy człowiek przeżywa swoje dramaty i to, że ktoś nie mówi o tym głośno nie znaczy, że nie wie co to smutek, złość czy żal. Trzeba pamiętać, że tak delikatnych kwestii nie powinno się poruszać zwłaszcza z obcymi osobami.

Pod postem Agnieszki Hyży wiele kobiet otworzyło sią i opowiedziało o swoich emocjach związanych z problemami z zajściem w ciążę, a zarazem podziękowało prowadzącej Polsatu za poruszenie tej delikatnej kwestii na swoich social mediach. To takie ważne, żebyśmy my kobiety się wspierały w takich chwilach, a nie wbijały sobie szpile.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com