Niedawno media obiegła informacja o tym, że Jerzy Stuhr miał udar. Lekarze na początku bardzo ostrożnie podchodzili do rokowań aktora.

Na szczęście Jerzy jest już w domu i powoli wraca do pełni sił. Wymaga opieki logopedycznej lecz wszyscy są bardzo dobrej myśli.

Synek Edyty Górniak znalazł sezonową pracę. Nie uwierzysz, czym się zajmuje

Jego syn Maciej był bardzo wzruszony pomocą, troską i dobrymi słowami, jakie płynęły do ich rodziny, gdy okazało się, że jego tata potrzebuje pomocy.

Postanowił więc wszystkim podziękować oficjalnie!

Popularne wiadomości teraz

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! Dziękujemy z całego serca!

Jednocześnie Maciej zwraca uwagę na szybką interwencję kiedy mamy do czynienia z udarem...

W przypadku udaru mózgu, absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa – nie zastanawiacie się, wzywajcie karetkę. Nie dzwońcie po wujka Mietka, który jest lekarzem, nie wieźcie autem pacjenta do szpitala- dzwońcie na 112. To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać!

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, dużo sił i spokoju!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com