Ewa Farna, która niedawno została mamą jest przykładem gwiazdy, która jest bardzo popularna mimo tego, że na co dzień nie sprzedaje swojej prywatności, a w swoich social mediach pokazuje tylko wybrane fragmenty ze swojego życia. 

Jednak krytyka nie omija czesko-polskiej piosenkarki, której głównie wypomina się jej figurę, która nie wpisuje się w wyimaginowane kanony piękna niektórych osób. Mimo to, Ewa Farna wydaje się tym nie przejmować i po prostu robi swoje.

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się swoim partnerem. To bardzo przystojny sportowiec

Piosenkarka ostatnio podzieliła się z fanami wakacjami w górach i spływem Dunajcem. Co ciekawe, wokalistka została przez wielu internautów pomylona z Anną Lewandowską.

"Pomyliłam ją z Panią Lewandowską. Wspaniale wygląda", "Myślałam, że to Anna Lewandowska z Robertem Lewandowskim", "Schudłaś Ewuniu" - pisały internautki

Radosław Majdan oszalał na punkcie tacierzyństwa. Jego stopy zdradzają wszystko

Faktycznie, mimo iż obie panie na pierwszy rzut oka nie są do siebie podobne, to oby dwie mają piękne szerokie uśmiechy i długie ciemne włosy z grzywką, przez co faktycznie na tym zdjęciu wydają się wręcz identyczne, prawda?

Anna Lewandowska z mężem

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com