Ponad miesiąc temu spełniło się marzenie Radosława Majdana o zostaniu ojcem. Od czasu narodzin Henryka były piłkarz nie może nacieszyć się swoją nową funkcją. Zdecydowanie nie wymiguje się z opieki nad synem, a wręcz odwrotnie, razem z Małgorzatą "wyrywaja go sobie z rąk", jak to w jednym z wywiadów wspomniała Perfekcyjna.

Małgorzata Rozenek zostanie aktorką. Zagra u popularnego reżysera

Każdy, kto miał dziecko wie, że to jest najszczęśliwsza chwila w życiu i tak też jest w naszym przypadku. Jest to spełnienie, poczucie takiego wielkiego szczęścia, tym bardziej, że my dość długo się staraliśmy o naszego synka. Mieliśmy różne etapy. Były momenty zwątpienia, ale skończyło się to happy endem i wielkim szczęściem dla nas. Mamy kochanego synka Henia i jesteśmy bardzo szczęśliwi – wyznał Radosław Majdan portalowi Jastrząb Post.

Dowodem na to, że Majdan totalnie odnalazł się w roli taty, a tacierzyństwo mocno dało mu się we znaki jest ostatnie jego zdjęcie na Instagramie, w którym widzimy, jak Radosław siedzi na łóżku obok śpiącego Henryka i czyta książkę. I teoretycznie nic w tym zdjęciu nie ma nadzwyczajenego. Jednak gdy spojrzymy na stopy mężczyzny, naszym oczom ukazują się bardzo.. ciekawe skarpetki świeżo upieczonego ojca z napisem "tata Henia".

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Anna Mucha w zmysłowej sesji eksponuje swoją nową figurę. To zupełnie nowa wersja aktorki

Co sądzicie o tym elemencie garderoby Majdana? Hit czy kit?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com