Magda Narożna jest to wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi". Jakiś czas temu w zespołe śpiewala razem z Dawidem Narożnym. Ale później poinformowała o tym, że on się rozstają. Zapowiadała, że ich prywatne życie w żaden sposób nie musi wpłynąć na pracę, ale rzeczywistość okazała się zupełnie inną. Dawid Narożny został całkowicie wycofany z zespołu.
Małgorzata Rozenek szaleje na rolkach. W tym ubraniu bardzo dobrze widać jej ciało
„A potem wydarzyło się coś romantycznego. W wieku 45 lat zakochałam się w mężczyźnie starszym o 14 lat. Ale najdziwniejsze – moja ciąża.” Z życia
"Kochana, nigdy Ci nie mówiłem, ale to mieszkanie mojej matki. Przekazała mi je, ale prawnie wszystko jest jej. Jak mogę nie wpuścić jej." Z życia
"Zadzwoniłam do mamy i powiedziałam, żeby dała mi pieniądze. Odmówiła, bo wydała na badania i leki. Nie wierzę. Chyba nie chciała mi pomóc." Z życia
Modlitwa za twojego dziecka
Magda Narożna obecnie obok siebie ma nowego partnera. W swoich sieciach społecznościowych dzieli się zdjęciami ze swoją nową miłością. Także wiemy o tym, że para już się zaręczyła. Ostatnio portal Pomponik zdecydował się na to, aby przeprowadzić z Magdą wywiad. Dziennikarz w pierwszej kolejności zapytał piosenkarkę o pierścionek zaręczynowy, ale usłyszał nie zbyt przyjemne słowa. Okazuje się, że pierścionek został zniszczony!
Basia Kurdej-Szatan pozuje w zmysłowej sesji. Nie wszystkim się to spodoba
Dlaczego to się stało? Jak tłumaczy sama Magda w jakimś momencie na jej rękach pojawiło się obicia dłoni i opuchlizna. To spowodowało konieczność rozcięcia posiadanych na dłoni pierścionków, w tym zaręczynowego. Także dodała, że nie ma koniezności kupować nowy pierścionek. Jubiler przywróci zniszczoną biżuterię.
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com