Jennifer Lopez jest międzynarodową gwiazdą. W swoim wieku 51 lat, piosenkarka wygląda naprawdę oszałamiająco. Jennifer ciagle poświęca siebie swojej karierze oraz rodzinie. Tak smao nie zapomina o tym, aby zajmować się swoją urodą i uprawiać sport. Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Jennifer Lopez pokazała siostry. 

J. Lo urodziła się i wychowała w Castle Hill, dzielnicy położonej w Bronx w stanie Nowy Jork jako córka Portorykańczyków – Guadalupe Rodríguez i Davida Lopeza. Jej matka jest pedagożką w przedszkolu, a ojciec pracuje jako technik komputerowy. Piosenkarka ma dwie siostry: młodszą Lyndę i starszą Leslie. O tym szczegółowo przeczytasz tutaj

View this post on Instagram

Sunday tea time ☕️✨❤️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Brad Pitt ma nową dziewczynę? Śliczna 27-latka z polskimi korzeniami skradła mu serce

Jennifer Lopez pokazała piękną matkę.

J.Lo dodatkowo uczestniczy w różnych kampaniach reklamowych. Ostatnio stała twarzą marki Coach. W nowej sesji zdjęciowej zobaczyliśmy nie tylko samą Lopez, a i jej rodzinę, między innymi jej mamę Guadalupe i dzieci Emme i Max. Uwagę przyciąga 74-letnia matka, która wygląda jak starsza siostra.

Jennifer Lopez i jej mama

Rodzina Agaty Dudy wzięła głos w sprawie pensji dla pierwszej damy. Padła konkretna kwota

Ludzie oczywiście nie odmowiły sobie w tym, aby napisać kilka dobrych komplementów:

  • Super się na Was patrzy. Tworzycie piękną rodzinę, cudnie.
  • Nie wiem, kto jest bardziej uroczy, Ty czy Twoi bliscy. Świetny efekt.
  • Twój udział w tej kampanii sprawi, że osiągnie ona prawdziwy sukces. Brawo!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com