Marzena Rogalska jest znaną polską prezenterką. W telewizji pracuje od samego 1997 roku. Ostatnio zaliczyła wpadkę w programie "Pytanie na śniadanie", a wlaśnie spadla z hamaka w transmisij na żywo. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

To już oficjalne. „Dzień Dobry TVN” ma nowe prowadzące. To dwie znakomite kobiety

Marzena Rogalska, jak i większość polskich gwiazd, jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Bardzo często publikuje swoje zdjęcia, gdzie wygląda naprawdę bardzo młodo i zadbanie w swoim wieku 50 lat. Ostatnio zamieściła zdjęcie, na którym przypomina polską dziennikarkę i prezenterkę Agnieszkę Woźniak -Starak

"Z daleka myślałam, że to Aga Woźniak-Starak", "Ja też myślałam, że to pani Agnieszka", "Też pomyślałem, że Szulim" -czytamy w komentarzach pod zdjęciem. 

View this post on Instagram

Dni mi się mylą kiedy pracuję w weekendy. Z trudem dociera do mnie, że to jednak poniedziałek. Że wakacji koniec. Że początek roku szkolnego i że kołowrót pracowy na nowo się zaczyna. Czy w Waszych kalendarzach jest ład i porządek? Ja chyba potrzebuję korków z planowania, bo na razie jestem w chaosie, na szczęście radosnym chaosie😘🌼🍀❤️ P.S. Dziękuję Wam i @tomaszwolny_tej za dzisiejsze @pytanienasniadanie - w środę powracam z @tomaszkammel 😁😍 . . . #jakitodzień #chaos #ostatnidzienwakacji #poniedziałek #dobregotygodnia

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

A post shared by Marzena Rogalska (@marzena_rogalska) on

Agnieszka Woźniak -Starak (zdjęcie MWMedia)

Olga Bończyk w szczerych słowach na temat macierzyństwa

Marzena Rogalska w 1999 prowadziła wraz z Piotrem Goćkiem program Do kina czy na film. W latach 2004–2008 była gospodynią talk-show Miasto kobiet w TVN Style. Od września 2008 do czerwca 2009 prowadziła program Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? w TV Puls. Od września 2009 jest prowadzącą poranny program TVP2 Pytanie na śniadanie. W 2019 została gospodynią programu To był rok! w TVP1.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com