Salma Hayek jest powszechnie znaną aktorką, która pochodzi z Meksyki. Prywatnie jest żoną miliardera Francoisa-Henri Pinaulta. Para doczekała się córki Valentiny Palomy. Salma oprócz aktorstwa, zajmuje się tak samo działalnością charytatywną. Działa na rzecz zwiększenia świadomości o przemocy wobec kobiet oraz przeciwko dyskryminacji imigrantów.

Salma Hayek

Doda udostepniła zdjęcie w stroju kąpiełowym. Widać, nie tylko piękną figurę, a i biust

Ciężko uwierzyć w to, że Salma Hayek ma już 54 lata. Z okazji swoich urodzin, aktorka w swoich social mediach podzieliła się niesamowitym zdjęciem swojego pięknego ciała. Salma zaprezentowała się w bikini na greckiej wyspie Mykonos.

"Zgadnijcie, kto kończy 54. lata" -podpisała zdjęcie Salma Hayek. 

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

Aktorka Monika Mrozowska jest w ciąży? Jej zdjęcie wiele mówi

Pod postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od internautów:

"Jesteś taka piękna","Jak się czujesz, wiedząc, że jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie?", "najpiękniejsza"

Oczywisćie mieć takie ciało w takim wieku, to marzenie każdej. Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Jennifer Lopez pokazała swoją matkę. J. Lo urodziła się i wychowała w Castle Hill, dzielnicy położonej w Bronx w stanie Nowy Jork jako córka Portorykańczyków – Guadalupe Rodríguez i Davida Lopeza. Jej matka jest pedagożką w przedszkolu, a ojciec pracuje jako technik komputerowy. Piosenkarka ma dwie siostry: młodszą Lyndę i starszą Leslie. O tym szczegółowo możesz przeczytaćw naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com