Znana polska blogerka Maffashion (Julia Kuczyńska) od niedawna ogłosiła to, że jest w ciąży. W swoich social mediach gwiazda opublikowała czarno-białe zdjęcie, gdzie na parapecie naga pozuje w ciążowym brzuszkiem. Dla większości to stało niewielkim szokiem, przecież blogerka wcześniej nie zdradzała szczegółow swojego prywatnego życia. Wiadomo było tylko to, że znajduje się w związku z Sebastianem Fabijańskim. 

Joanna Moro cała zalana łzami w swoich social mediach. Pisze o nowym etapu w swoim zyciu

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Celebrytka teraz aktywnie przygotowuje się do macierzyństwa. W swoich mediach społecznościowych podzieliła się łóżkiem, które kupiła dla swojego dziecka. Kolor mebla zdradza to, kto narodzi się u popularnej modowej blogerki. Ciemny kolor łóżka świadczy o tym, że u blogerki prawdopodobnie narodzi się chłopczyk. Osobiście Maffashion jeszcze nie zdradziła, kto u niej się narodzi. 

Danuta Martyniuk komentuję randkę syna z jego eks dziewczyną. "To o niczym nie świadczy!"

Maffashion pokazała łóżeczko dla dziecka

Maffashion pokazała, jak wygląda łóżko dla jej dziecka

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ola Żebrowska pokazała swoją codzienność. Ola Żebrowska należy do tych gwiazd, które się nie boją pokazywać swoją prawdziwą "piękność". Od niedawna urodziła swojego trzeciego synka Feliksa. Jeszcze w tym momencie, gdy była w ciąży, Żebrowska aktywnie pokazywała siebie pod różnymi kątami. Mogła wystawić zdjęcie w nie zbyt pięknej bieliźnie z wielkim brzuchem. Aleksandra nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni. Kontynuację czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com