Znana polska blogerka Maffashion (Julia Kuczyńska) od niedawna ogłosiła to, że jest w ciąży. W swoich social mediach gwiazda opublikowała czarno-białe zdjęcie, gdzie na parapecie naga pozuje w ciążowym brzuszkiem. Dla większości to stało niewielkim szokiem, przecież blogerka wcześniej nie zdradzała szczegółow swojego prywatnego życia. Wiadomo było tylko to, że znajduje się w związku z Sebastianem Fabijańskim. 

Joanna Moro cała zalana łzami w swoich social mediach. Pisze o nowym etapu w swoim zyciu

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Celebrytka teraz aktywnie przygotowuje się do macierzyństwa. W swoich mediach społecznościowych podzieliła się łóżkiem, które kupiła dla swojego dziecka. Kolor mebla zdradza to, kto narodzi się u popularnej modowej blogerki. Ciemny kolor łóżka świadczy o tym, że u blogerki prawdopodobnie narodzi się chłopczyk. Osobiście Maffashion jeszcze nie zdradziła, kto u niej się narodzi. 

Danuta Martyniuk komentuję randkę syna z jego eks dziewczyną. "To o niczym nie świadczy!"

Maffashion pokazała łóżeczko dla dziecka

Maffashion pokazała, jak wygląda łóżko dla jej dziecka

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ola Żebrowska pokazała swoją codzienność. Ola Żebrowska należy do tych gwiazd, które się nie boją pokazywać swoją prawdziwą "piękność". Od niedawna urodziła swojego trzeciego synka Feliksa. Jeszcze w tym momencie, gdy była w ciąży, Żebrowska aktywnie pokazywała siebie pod różnymi kątami. Mogła wystawić zdjęcie w nie zbyt pięknej bieliźnie z wielkim brzuchem. Aleksandra nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni. Kontynuację czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com