Emma Stone jest urzekającą i bardzo lubianą aktorką. Laureatka Oscara zrobiła sobie ostatnio przerwę od aktywności w mediach, jednak już powróciła na salony. Oczywiście po staremu stroni od rozmów z prasą plotkarską- sama lubi decydować, co przekaże swoim fanom, a co nie.

Zimowa owsianka, która od razu postawi cię na nogi!

Fot. @_emmastoneofficial_

Życie gwiazdy jest więc owiane tajemnicą, a jak wiadomo, to, co niedostępne, interesuje nas najbardziej. Z tego powodu od dawna media próbowały poznać szczegóły jej związku z reżyserem i scenarzystą, Davem McCary. Spekulowano już na temat nowego etapu w ich związku.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Poznaj młodzieżowe słowo roku 2019!

Fot. @_emmastoneofficial_

W końcu para sama postanowiła uchylić rąbka tajemnicy- Dave na swoim Instagramie pochwalił się pierścionkiem zaręczynowym na palcu Emmy Stone! Co prawda nie zamieścił pod zdjęciem obszernego komentarza- ograniczyła się do emoji z dwoma sercami, jednak przekaz jest jednoznaczny. Na razie jednak nie wiadomo nic o ceremonii zaślubin gwiazdorskiej pary.

Fot. @davemccary

Serdeczne gratulacje dla zaręczonej pary!

Zobacz więcej na kolezanka.com