Ostatni czas nie był najłatwiejszy dla prezenterki znanego programu śniadaniowego.
Oskarżenia, które płyną pod jej adres z związku z aferą finansową napewno kosztują ja wiele nerwów.
Sprawdzona receptura na zupę neapolitańską
Poza tym Marcelina nie ma zbyt wiele szczęścia w miłości. Jak dotąd nie udało jej się stworzyć szczęśliwego związku, który byłby jej oparciem.
„Publikuję osobiste nietypowe zdjęcie. Komentarze: ‘W pani wieku takich zdjęć nie wolno publikować.’ ‘Po co to pokazywać. Myśli że ma 16 lat." Z życia
"Pojechaliśmy taksówką do domu, a ona zaprosiła mnie na herbatę. W biurze czekała na mnie niespodzianka, wciąż nie mogę się z tego otrząsnąć"
Dorosła córka przeciwko mojemu mężczyźnie, stawia mnie przed wyborem, nie chcę poświęcić swojego szczęścia
Rodzice i siostra najprzystojniejszego tureckiego aktora Buraka Ozcivita.
Jednak ostatnie doniesienia wskazują na to, że Marcelinę trafiła strzała Amora. Zakochani wraz z grupą przyjaciół odpoczywali ostatnio w Grecji. Jak donoszą bliscy Marceliny zarówno ona jak i jej adorator nie szczędzili sobie ciepłych słów i drobnych, czułych gestów.
Udało się ustalić, że wybranek Marceliny ma na imię Tomasz i nie jest związany z show biznesem. Choć udało się z nim skontaktować żadne z nich nie udzieliło informacji o uczuciu, jakie ich łączy.
Życzymy powodzenia!
Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com