Jolanta Kwaśniewska z 1995 do 2005 roku była pierwszą damą Polski. Chociaż od tego minęło już sporo czasu, Jolanta nadal jest ulubianą panią przez większośc Polaków. Jolanta Kwaśniewska od zawsze odróżniała się od pozostałych swoim przepięknym wyglądem. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego ubierała się elegancko i prestiżowo.

Jolanta Kwaśniewska

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie, które zachwyciło jej internautów. W takiej odsłonie jej jeszcze nie wiedzieliśmy

Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania

Metamorfozę Kwaśniewskiej możemy zobaczyć na profilu Facebook piosenkarki Kayah. Kwaśniewska stała gościem audycji, która prowadziła gwiazda.

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do Was po raz pierwszy „dobry wieczór słuchacze Meloradia”. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez mojej audycji „Tu i teraz”. Totalnie się cieszę, że ze mną jesteście wiernie już tak długo i że wciąż Was przybywa. A wszystko to za sprawą fantastycznych gości, z którymi sobie w czasie audycji rozmawiamy, podjadamy ciasto i słuchamy fajnej muzyki. Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową - Jolantę Kwaśniewską - której porozumienie bez barier nie jest obce -napisała Kayah. 

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! ❤️❤️ Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do...

Posted by Kayah on Wednesday, October 7, 2020

Kasia Cichopek obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji pokazała twarzy swoich dzieci

Pod postem pojawiło się mnóstow komentarzy od internautów. Większość osób zatwierdziła nowy wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. 

Super. Jest przykładem, że kobiety w średnim wieku nie powinny bać się kolorów i nie powinny bać się wyrażać siebie. W sumie żadna kobieta nie powinna się bać, bo tez mamy prawo głosu  -czytamy.

A jak Ci się podoba metamorfoza Jolanty Kwaśniewskiej?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com