Jolanta Kwaśniewska z 1995 do 2005 roku była pierwszą damą Polski. Chociaż od tego minęło już sporo czasu, Jolanta nadal jest ulubianą panią przez większośc Polaków. Jolanta Kwaśniewska od zawsze odróżniała się od pozostałych swoim przepięknym wyglądem. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego ubierała się elegancko i prestiżowo.

Jolanta Kwaśniewska

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie, które zachwyciło jej internautów. W takiej odsłonie jej jeszcze nie wiedzieliśmy

Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania

Metamorfozę Kwaśniewskiej możemy zobaczyć na profilu Facebook piosenkarki Kayah. Kwaśniewska stała gościem audycji, która prowadziła gwiazda.

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do Was po raz pierwszy „dobry wieczór słuchacze Meloradia”. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez mojej audycji „Tu i teraz”. Totalnie się cieszę, że ze mną jesteście wiernie już tak długo i że wciąż Was przybywa. A wszystko to za sprawą fantastycznych gości, z którymi sobie w czasie audycji rozmawiamy, podjadamy ciasto i słuchamy fajnej muzyki. Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową - Jolantę Kwaśniewską - której porozumienie bez barier nie jest obce -napisała Kayah. 

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy mój mąż nie chciał naprawiać kranu ani wykonywać prac domowych, przestałam dla niego gotować"

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! ❤️❤️ Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do...

Posted by Kayah on Wednesday, October 7, 2020

Kasia Cichopek obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji pokazała twarzy swoich dzieci

Pod postem pojawiło się mnóstow komentarzy od internautów. Większość osób zatwierdziła nowy wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. 

Super. Jest przykładem, że kobiety w średnim wieku nie powinny bać się kolorów i nie powinny bać się wyrażać siebie. W sumie żadna kobieta nie powinna się bać, bo tez mamy prawo głosu  -czytamy.

A jak Ci się podoba metamorfoza Jolanty Kwaśniewskiej?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com