Lara Gessler w maju ogłosiła, że jest w ciąży. W swoich mediach społecznościowych restauratorka opublikowała zdjęcie z brzuszkiem na tłe pięknego ogrodu. Po jakimś czasie dowiedzialiśmy się o tym, że na świat pojawi się dziewczynka. Wcześniej Lara Gessler była żoną Pawła Rucza. Po dwóch latach związku para się rozstała. Teraz Lara znajduje w szczęśliwym związku z Piotrem Szelągiem. 

Danuta Martyniuk wspomina swoją byłą synowę. "Nazywała mnie mamą"

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Lara Gessler wyszła za mąż! W swoich mediach społecznościowych ostatnio pokazała kawałek ze swojego ślubu. Teraz już widzimy cała sesję zdjęciową Lary Gessler. Gwiazda postanowiła na prostą suknię ślubną, a pan młody miał beżowy golf i spodnie w tym samym kolorze. 

Jesteś @piotr.szelag #miłość #love #razem #dziękuję Fot @tadeusz_muller — podkreślała w opisie Lara.

Magda Gessler w wyprostowanymi włosami. Fani pytają: "Gdzie pani loczki?"

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

  • Wyglądacie bardzo ładnie, oryginalnie. Prawdziwego szczęścia i szczerej, cudownej miłości.
  • Wyglądaliście przepięknie! Jesień to moja ulubiona pora roku, a Wam w jesieni jest cudownie! Tak bardzo minimalistycznie! Wszystkiego dobrego.
  • Gratulacje, przepiękna z Was para. Wszystkiego dobrego!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com