Aleksandra Kwaśniewska od pewnego czasu nie pojawia się w polskim show-biznesie. Córka byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego, poświęca cały swój czas na kochaną rodzinę. W swoich mediach społecznościowych często dzieli się zdjęciami swoich czworonożnych pupilów oraz męża. Aleksandra jest żoną od 8 lat, ale z mężem nadal nie mają dzieci. Dlaczego? Gwiazda nie zdradza.

View this post on Instagram

Z okazji Dnia Psa chciałam wyrazić wdzięczność, szacunek i podziw dla wszystkich, którzy doprowadzili do końca psiego piekła zwanego Radysami. Dla Waszej wrażliwości, bezinteresowności, poświęcenia i determinacji. Jesteście wielcy! @pogotowiedlazwierzat @fundacja_judyta @fundacja_zlap_dom @zwierzeca_polana, @otoz_animals_ , #fundacjamondocane i inni ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ A my tymczasem pomagajmy pomagać, adoptując psy ze schronisk, dając domy tymczasowe (to teraz bardzo bardzo potrzebne) czy wspierając powyższe fundacje finansowo lub rzeczowo. Jak wiadomo w grupie siła, a co dopiero w stadzie 💪🐶❤️

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Celine Dion pokazała się bez makijażu. Fani są zachwyceni jej wyglądem

Popularne wiadomości teraz

Tego nikt się nie spodziewał. To był główny powód rozpadu ich małżeństwa

Przygotuj się na globalne zmiany! Te 4 znaki zodiaku wstrząsną życiem w lutym

23-letnia matka przeszła do historii, robiąc to, co zdarzało się raz na 480 lat. Zdjęcia

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Aleksandra Kwaśniewska ma swoje konto na Instagramie. Oprócz zdjeć męża i psów, prezenterka czasami wrzuca zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Ostatnio Kwaśniewska opublikowała foto, na którym wspomina ostanie swoje ciepłe wakacje. Na nim widzimy, jak mała jeszcze Aleksandra z kotkiem siedzi na leżaku i patrzy do kamery.

niewiemjakuWas #alewmoimsubiektywnymodczuciu #ostatniraz #byłociepło #mniejwięcejwtedy -napisała Alksandra Kwaśniewska na Instagramie. 

Joanna Krupa jest bardzo zmartwiona. Ona powiedziała o swoim złym samopoczuciu

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów. Większość  pełności zgadzała się ze słowami Kwaśniewskiej.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ola Kwaśniewska pochwaliła się swoim talentem. Ostatnio Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się swoim ukrytym talentem. Okazuje się, że gwiazda potrafi pisac teksty do piosenek. Między innymi napisała tekst piosenki do singla Matta Duska. Artysta do współpracy zaprosił także męża Oli, Kubę Badacha. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 


 

 
 

 


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana