Aleksandra Kwaśniewska od pewnego czasu nie pojawia się w polskim show-biznesie. Córka byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego, poświęca cały swój czas na kochaną rodzinę. W swoich mediach społecznościowych często dzieli się zdjęciami swoich czworonożnych pupilów oraz męża. Aleksandra jest żoną od 8 lat, ale z mężem nadal nie mają dzieci. Dlaczego? Gwiazda nie zdradza.

View this post on Instagram

Z okazji Dnia Psa chciałam wyrazić wdzięczność, szacunek i podziw dla wszystkich, którzy doprowadzili do końca psiego piekła zwanego Radysami. Dla Waszej wrażliwości, bezinteresowności, poświęcenia i determinacji. Jesteście wielcy! @pogotowiedlazwierzat @fundacja_judyta @fundacja_zlap_dom @zwierzeca_polana, @otoz_animals_ , #fundacjamondocane i inni ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ A my tymczasem pomagajmy pomagać, adoptując psy ze schronisk, dając domy tymczasowe (to teraz bardzo bardzo potrzebne) czy wspierając powyższe fundacje finansowo lub rzeczowo. Jak wiadomo w grupie siła, a co dopiero w stadzie 💪🐶❤️

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Celine Dion pokazała się bez makijażu. Fani są zachwyceni jej wyglądem

Popularne wiadomości teraz

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Aleksandra Kwaśniewska ma swoje konto na Instagramie. Oprócz zdjeć męża i psów, prezenterka czasami wrzuca zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Ostatnio Kwaśniewska opublikowała foto, na którym wspomina ostanie swoje ciepłe wakacje. Na nim widzimy, jak mała jeszcze Aleksandra z kotkiem siedzi na leżaku i patrzy do kamery.

niewiemjakuWas #alewmoimsubiektywnymodczuciu #ostatniraz #byłociepło #mniejwięcejwtedy -napisała Alksandra Kwaśniewska na Instagramie. 

Joanna Krupa jest bardzo zmartwiona. Ona powiedziała o swoim złym samopoczuciu

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów. Większość  pełności zgadzała się ze słowami Kwaśniewskiej.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ola Kwaśniewska pochwaliła się swoim talentem. Ostatnio Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się swoim ukrytym talentem. Okazuje się, że gwiazda potrafi pisac teksty do piosenek. Między innymi napisała tekst piosenki do singla Matta Duska. Artysta do współpracy zaprosił także męża Oli, Kubę Badacha. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com