Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa ma wszystko to, o czym marzy każda kobieta. Ulubiona praca, naturalna piękność, kochane mąż i córka. Natomiast ostanio Joanna Krupa zdradziała, że cierpi na lekką depresję. W rozmowie z magazynem Show, celebrytka wyznała z czego ma takie źle samopoczucie.

Miałam lekką depresję. Martwiłam się tym, co się dzieje na świecie, zastanawiałam się, co to będzie. Ciągle słyszałam, że ludzie tracą bliskich, pracę, upadają im biznesy. Sytuacja, w której się znaleźliśmy, uświadamia, że tak naprawdę nie ma co planować przyszłości, bo nie wiesz, co będzie dalej. Końca pandemii nie widać, świat się bardzo zmienił. Wciąż mnie to wszystko stresuje, ale jednak staram się zachowywać spokój.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Anna Wendzikowska ma nowego partnera? Dziennikarkę przyłapano na spotkaniu z tajemniczym mężczyzną

Modelka tak samo zdradziła, że zamierza przyjechać znowu do Polski pod koniec listopada. Ma wielką nadzieje, że w tym czasie sytuacja w świecie zmieni się w lepszą stronę.

Pod koniec listopada przylecę specjalnie na finał „Top Model”. Z całego serca pragnę i marzę, żeby do tego czasu wirus magicznie zniknął, i żebyśmy mogli wrócić do życia sprzed pandemii. Ta sytuacja potwierdziła to, o czym mówię od lat – czy masz sukces, pieniądze i sławę, czy nie, najważniejsze jest to, czy masz zdrowie. Nie ma w życiu nic ważniejszego.

Barbara Kurdej-Szatan kupiła apartament w Warszawie. Musiał kosztować majątek

Przypominamy, że Joanna Krupa była związana z amerykańskim przedsiębiorcą Romainem Zago. W 2017 roku one się rozstali. W 2018 roku zaręczyła się z biznesmanem Douglasem Nunes. Mają córkę Ashę -Leigh która urodziła się w 2019 roku. 

View this post on Instagram

Happy Labor Day 💗

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com