Karol Strasburger to znany polski aktor i prezenter. Znany między innymi ze znanej  teleturniej TVP2 Familiada. Dziennikarz był trzykrotnie żonaty. Pierwsze małżeństwo z aktorką Barbarą Burską, skończyło się rozwodem. Drugą żoną była Irena Morcińczyk. Z nią znajdował się w związku przez 66 lat. W 2019 poślubił się z Małgorzatą Weremczuk, która urodziła mu córeczkę Laurę. 

Obecnie gwiazdor bardzo cieszy się ze szczęśliwego ojcowstwa. Nie patrząc na swój wiek, jest pewny w tym, że dziecko przysło w tym momencie, kiedy to było potrzebne. 

Karol Strasburger

Nigdy nie byłem samolubny, ale kiedyś człowiek miał co innego w głowie: przyjemności, spotkania, karierę, planowanie urlopu - wyznał w rozmowie z "Twój Imperium". 

Joanna Przetakiewicz polską Jennifer Lopez? Jej ciało zachwyca mimo upływu lat

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Zatem Strasburger opisuje, jak wygląda jego dojrzałe ojcowstwo:

Jestem w takim momencie życia, że już nic nie muszę. Mogę odpuścić, wyjechać na weekend  i wyłączyć telefon. Liczy się tylko szczęście, bezpieczeństwo i zapewnienie przyszłości córce. Tu mój wiek działa na korzyść, to właśnie dojrzałe ojcostwo - powiedział.

Karol Strasburger bardzo dba o swoje zdrowie. Robi wszystko, aby żyć jak można dłużej:

Medycyna mówi, że człowiek może żyć nawet 140 lat. Ale przecież nie jesteśmy wieczni. Każdy się starzeje. Mój wiek mnie nie niepokoi. Robię wszystko, żeby sobie zdrowia nie popsuć - wyjaśnił.

Prezenter Karol Strasburger

Natalia Samojlik w ciągu tygodnia straciła dwie bliskie osoby

Dziennikarz opisuje tak samo to, jak pomaga swojej żonie. Twierdzi, że pozwała córce na budzenie go nad ranem:

Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem i często bawię się z nią, gdy potrzebuje aktywności, by żona mogła odpocząć. Potem usypiam i budzę się szczęśliwy mimo niewyspania

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com