Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to najbardziej znane małżeństwo w Polsce. Od niedawna para powitała współnego synka Henryka. Chłopczyk stał oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców. W swoich mediach społecznościowych Majdanowie często zamieszczają zdjęcia małego dziecka. Pokazują jak on śpi, bawi się i nawet płacze. 

Teraz niestety Radosław Majdan znajduje się na odłegłości od swojego ukochanego synka. Gwiazdor jest chory na koronawirusa. Mężczyzna znajduje się w szpitalu pod dobra opieką. Ostatnio gwiazdor opublikował zdjęcie ze szpitala, opusują swój stan zdrowia. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

View this post on Instagram

Kochani! To jest ten dzień, na którym czekałam 😉 Dzisiaj premierę ma kolekcja czapek z daszkiem MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN x MOLIERA 2 ❤ Doskonale wiecie, jak ważne są dla mnie zwierzęta, zatem nie będziecie zaskoczeni, że inspiracją do projektu jest nasz ukochany buldog angielski #georgiomajdani 🐾 Część zysku ze sprzedaży wesprze @fundacjasosbokserom i @zaloga_bulldoga 🥰 Od dłuższego czasu z podziwem obserwuję, jak opiekują się swoimi podopiecznymi 🐕‍🦺, jaki ogrom pracy wykonują i z jakimi problemami, muszą borykać się każdego dnia, tym bardziej się cieszę, że dzięki sprzedaży wesprzemy, wraz z Radosławem i #gangmajdana te inicjatywy 😊Czapki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – delikatnym bladym różu oraz uniwersalnej szarości. Co najważniejsze, w ofercie @Moliera2 dostępnych jest tylko 1000 egzemplarzy, po 500 z każdego koloru. Zatem kto pierwszy, ten lepszy! Zapraszam na Moliera2.com ❤

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Gdzie mieszka Kinga Duda? Wnętrza to prawdziwy luksus!

Małgorzata Rozenek-Majdan przez kilka dni całkiem nie pojawiała się na swoim Instagramie. Fani zaczęli się martwić o Małgosię. W końcu gwiazda zamieściła nowe zdjęcie. Między innymi Perfekcyjna opublikowała słodkie zdjęcie Henryczka specjalnie dla taty.

Tatuś poprosił o kilka zdjęć Henryka 😁 Kochani, bardzo Wam dziękujemy za wszystkie wiadomości i ciepłe słowa ❤️ dbajcie o siebie  -napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Znaleźliśmy idealnych sprzedawców kwiatów: chcę oglądać te doniczki na wieczność (ZDJĘCIA)

Pod postem nie zabrakło komentarzy od internautów, równie i od samego Radka:

Mój sliczny kochany Synek💙 tata bardzo tęskni😍 za Mamą też -napisał Majdan. 

Zdrowia i jeszcze raz zdrowia Małgosiu

Piękny chłopczyk

Ale bystrzak.. Slicznutki synek..

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com