Polski piłkarz i znany celebryta Radosław Majdan jest zakażony koronawirusem. O tym pierwszy poinformował portal Pudełek. Tak samo tę informację potwierdziła i menadżer męża Małgorzaty Rozenek.

Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni -zdradziła ona portalu.

Majdanowie do tej pory ograniczyły swoją aktywność w mediach społecznościowych. Internauci natychmiast zrozumieli, że coś naprawdę się poważnego dzieje. W końcu Radosław Majdan pojawił się u siebie na Instagramie. Polski piłkarz opublikował zdjęcie ze szpitala.

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie😊 ps. Dbajcie o siebie -napisał Majdan. 

Radek Majdan zdjęcie ze szpitala

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, które życzyli mu dużo zdrówka:

Zdrowia Radku! Nie wiedziałam ile w Polsce jest covidiotów, dopóki nie przeczytałam komentarzy pod Twoim postem. Powinno się ich karnie wysyłać do ciężkiej roboty na oddziałach zakaźnych. Dzbany

Radek wracaj do zdrowia 

Panie Radosławie szybkiego powrotu do zdrowia

Dużo zdrówka Panie Radku! 

View this post on Instagram

W rodzinie jest siła 🥰

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com