Radosław Majdan zakażył się koronawirusem. O tym pierwszy poinformował portal Pudełek. Tak samo tę informację potwierdziła i menadżer męża Małgorzaty Rozenek.

Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni -zdradziła ona portalu.

Marcin Wójcik w emocjonujących słowach o współpracy z TVP

Radek Majdan

Za kilka dni sam piłkarz opublikował zdjęcie ze szpitala. Celebryta szczegółowo napisał o tym, jak się czuje. 

Popularne wiadomości teraz

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie😊 ps. Dbajcie o siebie -napisał Majdan. 

Kasia Tusk protestuje w Gdyni. Pokazała SMS od Taty

Radosław Majdan wrócił się do domu ze szpitala

Wreszcie stan zdrowia Radka się poprawił. Gwiazdor wrócił się do swojego domu, do kochanej rodziny. W mediach społecznościowych Małgorzaty Rozenek-Majdan możemy zobaczyć współne szczęśliwe zdjęcie rodziny. 

Wreszcie razem 😁❤️ 🧚 jeszcze przez kilka dni w dystansie (zalecenie lekarza) jeszcze przez 10 dni (ja i dzieci) w kwarantannie, ale najważniejsze, że już wszyscy razem ❤️ długi to był tydzień. Długi i smutny, ale dla nas, najgorsze już minęło. Dlatego nie mogę przestać myśleć o wszystkich pracownikach Ochrony Zdrowia. Oni od marca mają same takie tygodnie. Pełne bezsilności, ciężkiej pracy i doświadczania smutku. Pamietajmy o ich ciężkiej pracy. Doceniajmy ich wysiłki. Szanujmy ich. DZIĘKUJEMY -napisała prezenterka. 

Radek Majdan już w domu

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com