Lara Gessler w maju ogłosiła, że jest w ciąży. W swoich mediach społecznościowych restauratorka opublikowała zdjęcie z brzuszkiem na tłe pięknego ogrodu. Po jakimś czasie dowiedzialiśmy się o tym, że na świat pojawi się dziewczynka. Wcześniej Lara Gessler była żoną Pawła Rucza. Po dwóch latach związku para się rozstała. Teraz Lara znajduje w szczęśliwym związku z Piotrem Szelągiem. 

Skandaliczne zachowanie w „Kuchennych Rewolucjach” . Gessler zaczęła grozić sądem

Lara Gessler po raz pierwszy została mamą. Szczęśliwa Lara w swoich mediach społecznościowych opublikowała współne zdjęcie z mężem i małym dzieckiem. Ostatnio Gessler odważyła się na jeden prowakacyjny kadr. Między innymi celebrytka pochwaliła się intymnym zdjęciem tego, jak karmi dziecko, odsłaniając swoją pierś. Dodatkowo Lara odniosła się do aktualnego tematu o zakazanej aborcji w Polsce.

♥️Drodzy, wybaczcie chwilową nieobecność ale, zaglądanie do internetu w ostatnich dniach wywoływało we mnie spazmatyczne reakcje. Sytuacja, kiedy najszczęśliwszy czas Twojego życia przypada na moment tak zbrodniczych i niehumanitarnych aktów, jakie mają miejsce powoduje, że złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka. Znając już trud porodu, jako aktu największej waleczności kobiety, by wydać na świat swoje dziecko, nie wiem jakim potworem trzeba być, by skazywać ją na taką psychiczną, fizyczną i emocjonalną mękę. Czekanie na poród dziecka bez szans, i powrót do domu z pustym brzuchem, burzą hormonów i rozpaczą o jakiej ciężko mi jest myśleć. Dziękuję opatrzności za naszą piękną, zdrową córeczkę i mimo, ze z domu to jestem z Wami całym sercem -napisała Lara Gessler.

Popularne wiadomości teraz

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Joanna Krupa opublikowała słodkie nagranie męża i córki. Asha Leigh po raz pierwszy powiedziała: "Dada"

Pod postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od internautów:

Tak pięknie napisane moja droga... 🙏🏻😢 Trzymajcie się!

Laro.mjestes mądra kobietą, dobrze wychowaną

Piękne słowa ❤️ wypoczywajcie ❤️

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com