Epidemia koronawirusa nagle pojawiła się w naszym świecie. Nikt nie oczekiwał, że coś podobnego może się wydarzyć w naszym czasie. Jeśli wcześniej wielu myślało, że taki wirus jego nie dotknie, to teraz sytuacja zmieniła się w gorszą stronę. W polskim show-biznesie coraz więcej gwiazd zostały zakażone koronawirusem. Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Radosław Majdan zakażył się koronawirusem. 

Joanna Moro pozowała bez stanika w obecności swojej rodziny. Fani piszą swoje niezadowolone komentarzy

Do tej "listy" dołączyła się tak samo i Dorota Szelągowska. W swoich mediach społecznościowych dziennikarka opublikowała zdjęcie swojej ręki, na której widzimy obrazek korony. 

W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie. #będziedobrze #mamnadzieję -napisała Dorota Szelągowska. 

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

Ania Wendzikowska świetuje urodziny swojej córki. Impreza nie była taką, jaką planowała

Pod postem nie zabrakło komentarzy od internautów, które życzyli dużo zdrówka dla dziennikarki:

Trzymaj się ciepło! Zdrówka!

Szybkiego powrotu do zdrowia

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com