Anna Wendzikowska to znana polska dziennikarka i prezenterka. Gwiazda ma swojego Instagrama, gdzie na spokojnie pokazuje, jak wygląda jej życie. Celebrytka ostatnio rozstała się ze swoim partnerem Janem Bazylem, o czym poinformowała w swoich mediach społecznościowych. Ze łzami na oczach Wendzikowska opowiadała o tym, jak jest jej ciężko. Obecnie gwiazda aktywnie zajmuje się swoją kochaną pracą i wychowuje dwóch wspaniałych córeczek.

Radosław Majdan wrócił się do domu ze szpitala. Wielka radość w rodzinie celebrytów

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Ostatnio jej młodsza córka Antonina obchodziła swoje urodziny. Z tej okazji dziennikarka organizowała dla dziecka małą imprezkę, jednak nie taką jaką chciała. W związku z obecną epidemią nie było dużo gości. Dziewczynki świętowali we trzech.

dzisiaj świętowaliśmy urodziny pewnej młodej damy 🎈 miała być wielka imprezka, ale wiadomo.. było więc domowo, rodzinnie i totalnie fantastycznie #happybirthday #mylove #shestwo -napisała Ania Wendzikowska na Instagramie. 

Agnieszka Chylińska szczerze o wyroku Trybunału i swojej sytuacji rodzinnej

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, które napisali swoje gratulacje. 

Joanna Krupa opublikowała słodkie nagranie męża i córki. Joanna Krupa to znana polsko-amerykańska modelka, która na stałe mieszka w Stanach Zjednaczonych. Jest żoną amerykańskiego biznesmanna Douglasa Nunes, z nim prawie rok temu urodziła córkę Ashę Leigh. W swoich mediach społecznościowych gwiazda bardzo często dzieli się słodkimi zdjęciami swojego małego skarba. Asha Leigh to jest najbardziej miłe dziecko na Instagramie, które z każdym razem zachwyca całą publiczność.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com