Marcin Dubieniecki to polski przedsiębiorca i adwokat. Swoją rozpoznawalność zdobył dzięki małżeństwu z córką Lecha Kaczyńskiego, Martą Kaczyńską. Byli razem z 2007 po 2016 roku. Owocem ich związku są dwie córki: Ewa i Martyna. Po rozstaniu Kaczyńska dobrze ułożyła sobie życie z przedsiębiorcem Piotrem Zielińśkim. Z nim urodziła syna Stanisława Lecha. 

Marcin Dubieniecki jest aktywny w swoich social mediach. Ostatnio prawnik wypowiedział się na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczące aborcji. Na swoim Twitterze napisał:

Jako adwokat w przeszłości kobiety poszkodowanej ws. powołania się na klauzule sumienia ( sprawa prof. Chazana) mogę tylko stwierdzić, ze decyzja TK jest niczym innym jak torturami nad mającym się urodzić dzieckiem i gehenna dla kobiety, która winna decydować sama o swojej ciąży.

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, które mówili mu o tym, aby powiedział to Jarosławu Kaczyńskiemu:

Wujkowi to powiedz.

pelna zgoda!

Ania Wendzikowska świetuje urodziny swojej córki. Anna Wendzikowska to znana polska dziennikarka i prezenterka. Gwiazda ma swojego Instagrama, gdzie na spokojnie pokazuje, jak wygląda jej życie. Celebrytka ostatnio rozstała się ze swoim partnerem Janem Bazylem, o czym poinformowała w swoich mediach społecznościowych. Ze łzami na oczach Wendzikowska opowiadała o tym, jak jest jej ciężko. Obecnie gwiazda aktywnie zajmuje się swoją kochaną pracą i wychowuje dwóch wspaniałych córeczek.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com