Anna Mucha jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Swoją rozpoznawalność otrzymała dzięki serialu "M jak miłość". Obecnie gwiazda znajduje się w bardzo ciężkiej sytuacji. Między innymi Mucha wzięła się za produkowanie własnego spektaklu, zainwestowało w to swoje pieniądzy. Ale niestety spektakl się nie odbył w związku z panującą pandemią. 

Martyna Wojciechowska pozuje bez stanika. Podróżniczka zrobiła to z pewnego powodu

Obecnie w Polsce są mnóstwo protestów od kobiet z powodu ostatecznej decyzji Trybunalu Konstutycyjnego dotyczące aborcji. Większość gwiazd całkiem się nie zgadzają z tym, co postanowiła zrobić polska władza. Aktorka opublikowała niezwykłe zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda pozuje na płaży w samych kąpiełówkach i bez stanika. Zmęczona wszystkim co się dzieje w kraju w ostatnich czasach, pogratułowała także Kardashian, która mogła świętować w taki sposób swoje urodziny.

Kim! Take Me With U!  @kimkardashian #tbt #backtonormal Sorry Siostry! wiem, ze są sprawy ważniejsze, ale jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką, naszą codziennością … tak potwornie zmęczona i stęskniona „normalnosci”, że aż się ucieszyłam ze Kim zabrała swoich przyjaciół na wyspę i świętowała urodziny! #happybirthday ja tez chce ! ps. byle do piątku -napisała Anna Mucha. 

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się niesamowitym prezentem. Otrzymała to od tajemniczego wielbiciela

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:

  • Ale fajosko też bym teraz chciała na taką plażę.
  • Każdy z nas chce chyba być dziś taką Kim.
  • To samo pomyślałam, jak zobaczyłam te zdjęcia z jej imprezy urodzinowej. Też bym tak teraz chciała.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com